German Army "handball-pro.pun.pl" Zapraszamy na nasze Forum

Zapraszam Wszystkich na nasze forum :)

Ogłoszenie

Witaj ! Jeżeli jesteś doświadczony i będziesz polecał moją stronę znajomym którzy grają w haxball , dodawał komentarze i będziesz aktywny.Będziesz miał szanse na Moderatora a jak już nim będziesz i będziesz dalej aktywny będziesz dodawał koemnatrze i polecał stronę znjomym dostaniesz "ADMINISTRATORA"

#1 2014-08-20 19:17:09

German Army

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 21
Punktów :   

TOP 10 najlepszych garczy z haxballa !

Podjełem decyzje zrobienia forum Myśle że mi to wyjdzie A więc przechodzimy do tematu ! W TOP 10 wydaje mi się że powinnien być:Pewniakiem jest "Chuck Bartowski" i jeszcze "len" no to są prawdziwe legendy :)Później napewno będzie Szmal i Reus mojim zdaniem te garcze mają niezwykłe możliwośći Reus w polu a Szmal jak się skupii to obroni każdą piłke A więc do TOP 10 mamy już 4 graczy ! Przechodzimy dalej myślę że do TOP 10 nada się BVB 08 i firanka BVB 08 świetny pomocnik polecam no a firanka jak jest w dobrej drużynie no do na defie prawie każda piłka przez niego nie przechodzi Dobrze mamy już 6 graczy do TOP 10 jeszcze 4 najtrdniej było mi ich wybrać no ale podjełem decyzje: labirynt idzie z nim poklepać jak sie wkurzy to idze sam i strzela gole Hmmm coraz trudniej mi było ale do TOP 10 wybrałem jako 8 gie dobrze wiemy że to on robi roomy no ale też świetnie gra na pomocy również polecam.Do wyboru miałem jeszcze 2 graczy a myślałem nad 3 i w nich był: honda(def)Klepinho(wszytskei pozycje w polu oprócz gk)gee(def) takim pewniakiem z nich na 50% jest gee świetny def polecam da się z nim poklepać więc on wchodzi jako 9.I teraz ostatni gracz honda vs klepinho myslalem nad nimi z jedna godzine nie moglem nikogo z nich wybrać i dalej nie umie ! Wy mi pomożecie piszczie w komentarzach:Klepinho albo honda A więc tak narazie to wygląda nasz ranking:
1.Chuck Bartowski
2.len
3.Szmal
4.Reus
5.BVB 08
6.firanka
7.labirynt
8.gie
9.gee
10.honda
/German Army


[img]http://medias.omgif.net/wp-content/uploads/2014/03/Latte-Art.gif[/img]

Offline

 

#2 2014-08-20 21:41:13

Gazowany

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: TOP 10 najlepszych garczy z haxballa !

Myśle ze honda. Jeszcze dobry jest bwz, groc, woodecki. Z nimi gralem.

Offline

 

#3 2014-08-20 21:50:16

German Army

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 21
Punktów :   

Re: TOP 10 najlepszych garczy z haxballa !

Wiem,wiem to prosy no ale oddaleś głos na "honda" ?


[img]http://medias.omgif.net/wp-content/uploads/2014/03/Latte-Art.gif[/img]

Offline

 

#4 2014-08-20 22:15:19

Gazowany

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 6
Punktów :   

Re: TOP 10 najlepszych garczy z haxballa !

tak, honda lepszy

Offline

 

#5 2014-08-20 22:20:21

len

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: TOP 10 najlepszych garczy z haxballa !

Czuje się zaszczycony obecnością wśród tak licznych prosów. Dziękuje, że zauważyłeś moją grę i postanowiłeś rozpowszechnić to wśród moich e-fanów.
Nie wierzę, ale się cieszę, teraz doda mi to powera, żeby jeszcze dłużej zostawać po treningach, chce być jeszcze lepszym!
PS, na 10 miejsce nominuje Wursta

Offline

 

#6 2014-08-20 22:22:18

revoo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 5
Punktów :   

Re: TOP 10 najlepszych garczy z haxballa !

ej chlopaki sondze ze to naprawde swietna incyjatywa z waszej strony zeby nagradzac tych najlepszych, sondze jednak ze to len powinien byc na pierwszy mieiscu poniewasz dysponuje swietnym szczalem z dystansu!!!!!!! ))))

PS. szkoda ze nei jsestem uwzgledniony w tej topowej liscie graczy i legend ale to tylko motywuje mnie do treningow !!!!!!!11

Offline

 

#7 2014-08-20 22:28:45

German Army

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 21
Punktów :   

Re: TOP 10 najlepszych garczy z haxballa !

len, nie ma zaco po prostu jesteś legendą mógłbyś mi powiedzieć jak się z tym czujesz że dużo osób mówi o ciebie że jesteś legendą ?


[img]http://medias.omgif.net/wp-content/uploads/2014/03/Latte-Art.gif[/img]

Offline

 

#8 2014-08-21 09:51:21

German Army

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 21
Punktów :   

Re: TOP 10 najlepszych garczy z haxballa !

A więc w pojednyku klepinho vs honda zwycieża honda Gratulacje I pozdrowienia dla Klepinho i Honda i  tez jest mi przykro klepinho Pozdr.


[img]http://medias.omgif.net/wp-content/uploads/2014/03/Latte-Art.gif[/img]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gryf.pun.pl www.grafikaanime.pun.pl www.grawladcapierscieni.pun.pl www.wszystkootravian.pun.pl www.cs-devil.pun.pl